O MNIE

W swoim życiu - jak każdy - odgrywam kilka, a nawet kilkanaście różnych ról. Niektóre z nich to nic nieznaczące epizody, inne to zdecydowanie role pierwszoplanowe, które wymagają ode mnie sporego zaangażowania. Tutaj skupię się zaledwie na dziewięciu z nich.

MATKA - właściwie przyszła mama. W tej roli już niedługo zadebiutuję. Jaki będzie dla mnie ten start? Co będzie ważne? Z czym będę mieć problem? Czas pokaże.

ŻONA - na tym polu mam już kilkuletnie doświadczenie. Stale jednak popełniam błędy. Nic dziwnego - nawet fizyka kwantowa wydaje się być mniej skomplikowana od męskiej logiki.

KUCHARKA - zdecydowanie z zamiłowania. Do perfekcji jeszcze mi daleko, ale niejeden kulinarny hit mam już na swoim koncie.

DEKORATORKA WNĘTRZ - jak każda kobieta kocham piękne formy, nowoczesne rozwiązania i nieszablonowe zestawienia. Ważniejsze jednak jest dla mnie to, by dom był dla jego mieszkańców i odwiedzających ich gości miejscem przytulnym i bezpiecznym.

MARKETERKA - z wykształcenia i zawodu. Marketingiem zajmuję się jednak stosunkowo krótko, dlatego też stale odkrywam jego wady i uroki (te drugie zdecydowanie częściej). Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami.

GLOBTROTERKA - uwielbiam podróże - zarówno te duże, jak i te znacznie mniejsze. Niestety stale mam ku nim niewiele okazji. Tym, co uważam za jeden ze swoich największych skarbów są wspomnienia, a te z kolei są pięknym następstwem wszystkich moich podróży.

RECENZENTKA - lubię testować to, czego jeszcze nie odkryłam. Cenię sobie opinie innych i często się nimi kieruję. Sama również chętnie oceniam, bo wiem, że dzięki temu mogę ułatwić wybór komuś innemu.

KOBIETA - tę rolę odgrywam już od dawna i... nigdy nie przestanę. Już jako kilkuletnia dziewczynka uwielbiałam się stroić, zakładać szpilki mamy i malować się jej krwistoczerwoną szminką. Jak każda kobieta wiem jednak co oznaczają te gorsze dni, kiedy najchętniej nie wychodziłybyśmy z łóżka i zapomniały o całym otaczającym nas świecie. To jednak niezbędny element tworzący naszą kobiecość. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz